Szkolenia
  • Dlaczego miałbyś skorzystać z naszych usług?

 

Czy cena dla Ciebie jest najważniejsza?

 

Co do ceny to zawsze można dojść do rozsądnego porozumienia.

Wiedz jedno niezależne grupy ekspertów są dużo tańsze od dużych firm szkoleniowych, gdzie musisz zapłacić nie tylko za usługę, ale również za wynagrodzenie dla zarządu, cały sztab pracowników biurowych, utrzymanie biur, i całą masę innych "kosztów".

 

  • Czy jakość jest ważniejsza?

 

Jaką masz gwarancję efektywności szkoleń?

 

Najczęściej w sprzedaży nie działają standardowe elementy, (których nie zauważamy) to tak jak patrzenie na ten sam widok codziennie. Pamiętasz, np. jakie kolory ma logo Windowsa? Lub ile drzew widać z twojego okna (jeśli tam rośnie więcej niż 3 :-)) Nie? To jest właśnie efekt przyzwyczajenia do codziennych zjawisk, wielokrotnie oglądane obrazy i zjawiska przestają być zauważalne. Dlatego ekspert z zewnątrz widzi więcej, bo już wie, czego należy szukać i jak na procesy w firmie spojrzeć inaczej. Kiedy już wiadomo co trzeba zmienić masz gwarancję, że możesz odnieść sukces. Możesz, bo 70% końcowego efektu zależy od Was, a nie od samych szkoleń! Najlepsze szkolenia są jedynie dźwignią, wysiłek musi włożyć też Twoja firma. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to „nabija Cię w butelkę”.

 

  • Czy wiedza trenera jest ważna?

 

Bardzo, jeżeli nie posiada wiedzy, ma ograniczoną perspektywę patrzenia na procesy jedynie z punktu widzenia własnych zawsze w pewnym stopniu ograniczonych doświadczeń. Nasz wiedza zbudowana jest na podstawach naukowych w dziedzinie zarządzania, psychologii, socjologii i innych dziedzinach.

 

  • Czy doświadczenie trenera jest ważniejsze?

 

Trener bez doświadczenia jest tylko teoretykiem, który w zderzeniu z praktykami nie ma żadnych szans, tak jak komentator sportowy na zawodowym ringu lub boisku.

 

Zapraszamy na stronę Trenerzy.

 

  • Jakich innych rzeczy możesz się spodziewać?

 

Przede wszystkim bardzo naturalnego podejścia z naszej strony i zrozumienia problemów. Widzieliśmy już bardzo wiele w różnych firmach i zawsze kierujemy się pełną dyskrecją i zrozumieniem. Co się dzieje podczas szkoleń i w Waszej firmie, pozostaje jedynie u Was.

  • Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju. Wybierz programy szkoleniowe dla siebie:

Home

O Nas

Tajniki Sprzedaży

Sztuka Zarządzania

Szkolenia

Trenerzy

Kontakt

www.jaksprzedać.pl